Sádrokarton Plzeň

Montáž sádrokartonů – kvalita, zkušenost a rozumná cena , záruka 72 měsíců.

Vysoká sádrokartonová příčka Habito

Provádíte rekonstrukci interiéru v panelovém bytě, kanceláři nebo rodinném domku? Potřebujete vybrat sádrokarton a odborně jej nainstalovat? Naše firma se aplikací všech sádrokartonových konstrukcí zabývá už cca 20 let a soustředíme se především na prvotřídní materiály ověřené značky Rigips a Knauf. Montáž sádrokartonu provádějí zkušení řemeslníci s dlouholetou praxí – a zakládáme si na kvalitně odvedené práci v předem dohodnutém termínu. (Záruka na montáže sádrokartonových materiálů je poskytována standardně v délce 72 měsíců). Na naši firmu se můžete kdykoliv obrátit v případě, potřebujete-li provést montáž sádrokartonových konstrukcí veškerého druhu, včetně kazetových podhledů a suchých podlah. Na přání zákazníků provádíme také atypické konstrukce, jako jsou oblouky, vlnky, truhlíky pro skryté osvětlení apod.

Sádrokarton – moderní materiál s ověřenými vlastnostmi
V dnešní době je sádrokarton vyhledávaným a oblíbeným stavebním materiálem, jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích interiérů. Setkáváme se s ním v roli podhledů, interiérových příček, předstěn či v méně obvyklých rolích (sádrokartonové botníky a šatní skříně, stěny pro okna atd.). Předností kvalitního sádrokartonu je rychlá realizace (suchou cestou), nízké pořizovací náklady, zdravotní nezávadnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Naše firma je všem zákazníkům nápomocna při výběru vhodných materiálů během rekonstrukce interiéru, a pomůžeme Vám i s návrhem dispozičního řešení. Mezi zakázky, na nichž parta našich profesionálních řemeslníků pracuje, patří realizace půdních vestaveb (podkroví), včetně montáže stropních podhledů a suchých podlah z kvalitních deskových materiálů. Dále realizujeme předsazené stěny, s izolací na obvodových stěnách domů nebo bytů.

Sadrokarton
Odhlučnění stěny Plzeň

Jak vše probíhá?
Plánujete-li rekonstrukci bytových či nebytových prostor, neváhejte nás kontaktovat. Zdarma nabízíme zaměření a předběžnou cenovou relaci (přímo na místě), probereme s Vámi detaily a poté vyhotovíme přesnou kalkulaci, která se již nemění. Klademe důraz na vstřícné a individuální jednání s každým zákazníkem, bereme ohled na jeho požadavky a potřeby. Spokojenost zadavatele zakázky je pro nás prioritou! 

Naše firma provádí:
Montáž sádrokartonových podhledů ( sádrokarton, sádrovlákno).
Montáž sádrokartonových příček a předsazených stěn (sádrokarton, sádrovlákno)
Montáž půdních vestaveb (sádrokarton, sádrovlákno)
Rekonstrukce bytových jader (sádrokarton, sádrovlákno)
Montáž atypických sádrokartonových konstrukcí 

K portfoliu našich služeb patří také realizace protipožárních konstrukcí Promat, opláštění sloupů, trámů apod. Plánujete-li rekonstrukci interiéru, zajistíme i montáž sádrokartonových akustických příček a podhledů (Modrý sádrokarton – Modré ticho). Obrátit se na naši firmu můžete i v případě montáže půdních schodů, střešních oken, dveří či obložkových zárubní.

Kompletní servis 
Přenechat našim zkušeným a zručným řemeslníkům můžete i zajištění elektroinstalace, vody, plynu a topení (včetně revize). V rámci rekonstrukce interiéru domu či bytu zajistíme zákazníkům také podlahové krytiny (plovoucí podlahy, lino, koberce), obklady, dlažby apod. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, vše záleží na konkrétní domluvě s každým ze zákazníků.